У чеському місті Карлові Вари різке погіршення погоди спричинило справжній наплив травмованих до лікарень. Через сильну ожеледицю з ночі вулицями міста одна за одною курсують бригади швидкої допомоги.
Як повідомили в Карловарській крайовій лікарні, до 9-ї години ранку вівторка медики вже надали допомогу понад 20 постраждалим. Найчастіше люди звертаються з переломами кінцівок після падінь на слизьких тротуарах.
Першого пацієнта доставили ще після опівночі. Чоловік отримав перелом ребер, коли намагався посипати тротуар біля будинку. Він послизнувся, впав і наразі перебуває в лікарні під наглядом лікарів.
У медзакладі зазначають, що персонал працює в посиленому режимі та готовий до подальшого зростання кількості звернень. Мешканців і гостей міста закликають бути максимально обережними, особливо людей похилого віку.



