Увечері четверга та вранці п’ятниці жителі округів Хеб і Соколов повідомили про серію легких підземних поштовхів. За даними Геофізичного інституту, найсильніший із них сягнув магнітуди 2,6.
Фахівці зазначають, що сейсмічна активність у регіоні може продовжитися — уже зафіксовано понад два десятки свідчень від місцевих мешканців. Востаннє помітніші поштовхи в районі реєстрували 25 вересня, коли сила землетрусів досягала 2,8 бала.



