У містечку Чейче (округ Годонін) сталася незвичайна ДТП під час підготовки до зимових свят. Комунальники прикрашали центральні вулиці різдвяними гірляндами, коли в їхню службову машину з підйомною платформою врізався легковик.
За попередніми даними, водій авто міг відволіктися або перебувати у стані сильного стомлення. Попри те, що машина міських служб була правильно позначена, а дорога на цій ділянці — пряма, чоловік просто не встиг загальмувати.
Удар був настільки сильним, що спецтехніка перекинулася та злетіла у кювет. На платформі в той момент працював один із робітників — і дивом не впав та не отримав серйозних травм.
Попередні збитки оцінюють приблизно у 500 тисяч крон.



