Несподівано закінчився відпочинок у горах для групи з чотирьох підлітків. Коли для них приїхав домовлений транспорт, вони не змогли в нього сісти через брак місць і мусили залишитися на горах. Дорогу додому організували батьки, які були шоковані поведінкою туристичної агенції.
Туристична агенція Gea Tours залишила на Копаоніку чотирьох неповнолітніх, оскільки в мініавтобусі не вистачало місця для їхніх валіз та спорядження. Розгнівані батьки описали всю ситуацію для сайту nova.rs.
Батьки розповіли, що для їхніх дітей надіслали невелику мікроавтобус, який розрахований на восьмеро пасажирів, але лише на шість валіз. Незважаючи на те, що діти мали придбані зворотні квитки, їм сказали залишити речі на Копаоніку. Їм обіцяли, що багаж заберуть і доставлять пізніше.
Йшлося про двох підлітків 15 років та двох 16 років, які через дії агенції опинилися в неприємній ситуації. Працівники Gea Tours навіть кричали на дітей. Батькам не відповідали на телефонні дзвінки.
«Перед поїздкою один з хлопців навіть дзвонив у Gea Tours і питав, чи є обмеження по багажу, і отримав відповідь, що ніяких обмежень немає», — розповіла одна з матерів. Вона додала, що діти повернулися з Копаоніку з тим самим багажем, з яким приїхали, і під час поїздки туди проблем не було.
«На зворотному шляху для дітей приїхав мікроавтобус, в якому вже сиділи четверо пасажирів зі своїм багажем», — описала ситуацію жінка. «При пакуванні речей водій сказав, що все не вміститься, і єдиним рішенням, яке пропонує агенція, є залишити речі на Копаоніку, а потім доставити їх до Белграда», — додала вона. Діти хвилювалися за свої речі, адже це були не лише валізи, а й лижі та інше спорядження.
Батьки втрутилися
Діти змогли повернутися додому лише завдяки батькам. «Ми найняли приватний мікроавтобус, щоб забрати їх разом з речами. Пізніше ми поїхали в агенцію, де нам повернули 3 000 динарів за квиток (близько 600 крон), хоча зворотний квиток коштує 6 500 динарів (приблизно 1 350 крон)», — зазначила мати одного з дітей.
За її словами, це не перший подібний випадок у цій туристичній агенції. На Reddit з’являються історії інших пасажирів, які також залишалися без транспорту. «Це просто найгірша транспортна агенція такого типу в Сербії. Було стільки помилок, затримок і забування пасажирів», — описав один з них.



