Нічні вулиці південночеського міста Капліце цими вихідними перетворилися на арену для справжнього краш-тесту. 38-річний водій за кермом радянської «Волги» не впорався з керуванням та влаштував масштабну ДТП, протаранивши паркан і дві припарковані іномарки.
Як стало відомо редакції Czechia Online із публікації на порталі Novinky.cz, інцидент трапився в суботу близько першої години ночі на вулиці На Виглідце (Na Vyhlídce). За словами речника чеськокрумловської поліції Мірослава Шупіка, водій рухався від центру міста, але під час повороту ліворуч на перехресті щось пішло не так.
У Чехії пʼяний водій тікав від поліції на швидкості 190 км/год по зустрічній смузі
Ефект доміно на парковці
Факт такий: важке ретро-авто вилетіло на зустрічну смугу, а потім на узбіччя. Спершу біла «Волга» легко знесла металеву огорожу, вивернувши її з корінням, а далі на швидкості влетіла в задню частину припаркованого Audi A3. Сила удару була такою, що спрацював ефект доміно — Audi за інерцією відкинуло у Volvo, яке мирно стояло поруч.

Розбита голова та понад 2 проміле
Винуватець цієї нічної трощі не вийшов із машини неушкодженим — чоловік отримав серйозну травму голови. Екіпаж швидкої допомоги оперативно доправив його до лікарні в місті Чеський Крумлов. Проте ще до шпиталізації поліцейські встигли провести тест на алкоголь, який розставив усі крапки над «і»: прилад показав понад 2 проміле алкоголю в крові.
Наразі загальні матеріальні збитки від цієї п’яної витівки оцінюють у понад 200 тисяч крон. Дорожня поліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею про створення небезпеки під впливом психоактивних речовин. Тепер любителю нічних поїздок напідпитку загрожує до трьох років за ґратами.
У Чехії пʼяний водій на швидкісній трасі перевозив малолітній дітей



